nautica

English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
 • Wraki Morza Czerwonego
  Wraki Morza Czerwonego
  Na granicy wody i powietrza - zobacz wraki Morza Czerwonego
 • Egipt zaprasza
  Egipt zaprasza
  W Egipcie czekają na Ciebie luksusowe łodzie nurkowe - na pokładzie wszystko i mnóstwo wrażeń !
 • Egipt zaprasza !
  Egipt zaprasza !
  Łodzie nurkowe czekają - zapraszamy do Egiptu
 • Egipskie kolory
  Egipskie kolory
  Nurkowy raj ! barwy Morza Czerwonego w zasięgu ręki !

nautica_plus_sinai_scuba-1

Zapraszamy do bazy nurkowej CTP Nautica


baza_sharm5_copy
Zapraszamy do naszej bazy nurkowej w Sharm El Sheikh, w dzielnicy Hadaba, przy hotelu Sun Set. Najbliższa nam - bo odległa tylko o cztery godziny lotu, a zarazem jedna z najbardziej interesujących na świecie - rafa koralowa Morza Czerwonego, oferuje wspaniałe podwodne pejzaże, głębię, bogactwo życia i poczucie swobody.

 

 


baza_sharm1Po latach doświadczeń w prowadzeniu centrów nurkowych w Polsce i Chorwacji możemy zaoferować wysoki poziom usług, profesjonalną kadrę instruktorską i ciepłą, przyjacielską atmosferę, która stała się już wizytówką naszej firmy. Dodatkowym atutem jest w pełni polskojęzyczna obsługa bazy (administracja, instruktorzy,
przewodnicy).

 

baza_sharm2

Dysponujemy własnym busem Toyota HS z 2008 roku z 14 miejscami oraz pick upem Isuzu z 2007 roku. Zapewniamy codzienne transfery z hoteli do bazy nurkowej i wygodne, szybkie łodzie nurkowe z pokładem słonecznym i możliwością korzystania z lunchu pomiędzy nurkowaniami.

 

baza_sharm3

W oddzielnych pomieszczeniach mieszczą się: salka wykładowa, biuro, kącik wypoczynkowy, gdzie można napić się kawy czy herbaty, sprężarkowania (na Rowset) oraz sprzętownia. Posiadamy pełne zaplecze sprzętowe, w tym: 60 regulatorów, 60 BCD,70 pianek, 50 zestawów do
snorklingu oraz 200 – 12 litrowych butli aluminiowych, 10 butli 8 litrowych, 6 butli 15 litrowych. Podczas szkolenia praktycznego do kursu podstawowego korzystamy z basenu który znajduje się przy bazie.

sharm_pool


Kontakt w Egipcie Nautica Sharm hotel "Sun Set", Hadaba Sharm  el Sheikh tel. (0020) 122 488 82 98  lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Nautica Travel

Nautica Safari

Nautica Vis

Nautica Egipt