nautica

English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)

Regulamin konkursu: „NAGRAJŻE - WYGRAJŻE safari nurkowe”


Regulamin konkursu:
1. Organizatorem projektu, zwanego dalej "konkursem", oraz fundatorem nagrody - wyjazdu na safari nurkowe w Egipcie w 2018 roku dla 1 osoby (bez przelotu), jest Nautica Safari s.j. z siedzibą w Krakowie, ul. Toruńska 5 NIP 6772365934.

2. Projekt dotyczy wyłącznie osób pełnoletnich.

3. Aby wziąć udział w konkursie należy stworzyć krótki film (do 3 min) zachęcający do udziału w safari nurkowym w Egipcie i przekazać go do publikacji.

4. Materiał konkursowy należy dostarczyć na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub/i udostępnić na swoim profilu Facebook z oznaczeniem: @NauticaSafari oraz #NauticaSafariKonkurs. Materiał należy umieścić lub przekazać w taki sposób, iż będzie można go pobrać i/lub udostępnić na profilu Facebook:NauticaSafari lub Instagram: nautica_safari.

5. Nagrodą jest: wyjazd na tygodniowe safari nurkowe w Egipcie (bez przelotu, oraz standardowych opłat na miejscu) dla 1 osoby. Termin wyjazdu organizator ustali ze zwycięzcą w ramach dostępnych u Organizatora miejsc na safari.

6. Na safari można pojechać w sezonie: jesień/zima 2018 oraz wiosna 2019 roku.

7. Udział w konkursie oznacza zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu. Rozstrzygnięcie konkursu ma charakter jawny. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Nautica, ani ich rodziny.

8. Treści obraźliwe i naruszające zasady dobrych obyczajów oraz naruszające interesy i dobra osób trzecich nie będą dopuszczone do udziału w Konkursie.

9. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażenie zgody na przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych uczestników do celów związanych z konkursem i informowaniem o ofercie Nautica.

10. Organizator zastrzega sobie prawo wykorzystania biorących w Konkursie prac w celach marketingowych oraz do podawania imienia i nazwiska autora pracy.

11. Uczestnik biorący udział w Konkursie zrzeka się prawa własności do pracy oraz wyraża zgodę na publikację swoich danych osobowych (imię i nazwisko).

12. Na prace konkursowe czekamy do 31.10.2018 roku. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się do dnia 15.11.2018. A wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej organizatora oraz na profilu facebook: NauticaSafari, będą również dostępne będą u organizatora konkursu.

13. Nagroda są nagrodą imienną i jest niezbywalna. Kwestie rozliczeń podatkowych związanych z darowizną / wygraną pozostają po stronie nagrodzonego.

14. Wśród osób, które nie wygrały głównych nagród, zostaną rozlosowane nagrody pocieszenia.

 

Nautica Travel

Nautica Safari

Nautica Vis

Nautica Egipt