nautica

English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
 • Egipt zaprasza !
  Egipt zaprasza !
  Łodzie nurkowe czekają - zapraszamy do Egiptu
 • Wraki Morza Czerwonego
  Wraki Morza Czerwonego
  Na granicy wody i powietrza - zobacz wraki Morza Czerwonego
 • Egipt zaprasza
  Egipt zaprasza
  W Egipcie czekają na Ciebie luksusowe łodzie nurkowe - na pokładzie wszystko i mnóstwo wrażeń !
 • Egipskie kolory
  Egipskie kolory
  Nurkowy raj ! barwy Morza Czerwonego w zasięgu ręki !

Najbardziej popularne programy nurkowe:

Turystyka nurkowa:

program dla osób posiadających uprawnienia nurkowe obejmujący nurkowania w najatrakcyjniejszych miejscach rejonu (m.in. Ras Mohammed, wyspy Tiran). Nurkowania prowadzone są do głębokości, na którą pozwalają uprawnienia nurkowe uczestników i lokalne przepisy. W pakiecie: 10 nurkowań (2 nurkowania sprawdzające z brzegu lub z łodzi + 8 nurkowań z łodzi); sprzęt: butla + powietrze, pas balastowy, przewodnik nurkowy, środki transportu do miejsc nurkowych.

Kurs PADI OWD:

4 dniowy program otwierający drogę do przygody z nurkowaniem pozwalający zdobyć podstawowy stopień nurkowy i uprawniający do nurkowania do 18m. Szkolenia prowadzone są przez polskich instruktorów. W pakiecie: wykłady teoretyczne( 5 sesji), zajecia basenowe(5 sesji) , 4 nurkowania na wodach otwartych, sprzęt: butla + powietrze, pas balastowy, jacket, automat oddechowy, skafander, środki transportu do miejsc nurkowych.

Dokończenie kursu PADI OWD:

2-dniowy program dla osób, które ukończyły już pierwszą część kursu OWD (zajęcia basenowe + wykłady teoretyczne) na który składają się 4 nurkowania na wodach otwartych. Szkolenia prowadzone są przez polskich instruktorów. W pakiecie: 4 nurkowania szkoleniowe, sprzęt: butla + powietrze, pas balastowy, jacket, automat oddechowy, skafander, środki transportu do miejsc nurkowych.

Odkryj nurkowanie:

1-dniowy program nurkowy dla osób które chciałyby spróbować na czym polega nurkowanie, a nie są jeszcze zdecydowane na rozpoczęcie kursu podstawowego. W pakiecie: wykład teoretyczny, 1 nurkowanie indywidualne z polskim instruktorem, komplet sprzętu: butla + powietrze, pas balastowy, jacket, automat oddechowy, skafander, ABC (maska, płetwy, fajka). Istnieje możliwość kontynuacji zajęć nurkowych i zaliczenia ćwiczeń z programu "Odkryj nurkowanie" do kursu PADI OWD.

Minisafari wrakowe na Thistlegorm:

całodniowa wyprawa nurkowa na najsłynniejszy wrak Morza Czerwonego. Zachowany w doskonałym stanie brytyjski transportowiec z czasów II wojny światowej

Nautica Travel

Nautica Safari

Nautica Vis

Nautica Egipt